Lahodná kombinace máslového karamelu a mandlí ve velkém kbelíku plném popcornu.
Mandle spolu s karamelovým popcornem upravíme tak, abychom mandle byly součástí karamelu, ale zároveň kousky mandlí najdete i na povrchu karamelového popcornu.
Balené v praktickém a na míru vyrobeném Zigmundo kbelíku s čistou hmotností popcornu 450g.
Tato porce popcornu je vhodná pro cca 10-12 osob, ale pokud je posezení déle, doporučujeme mít výraznou rezervu :-).
Nejčastější volba jako snack pro oslavy a párty, catering a podobné příležitosti - kbelík položíte rovnou na stůl k chipsům, oříškem.
Jelikož popcorn do kbelíky vyrábíme vždy v úterý, dostanete zcela čerstvý popcorn, který byl vyroben pár dní před doručením - odklopte víčko a ta vůně Vás dostane ... je to pochoutka.
Upozornění: abyste dostali kbelíky před víkendem, expedujeme je vždy ve středu a čtvrtek každý týden, objednávka musí být přijata do úterý 12:00 hod.
Nutriční informace / 100 g.
Energie: 2067 kj / 493 kcal
Tuky: 21 g / z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g
Sacharidy: 72 g / z toho cukry: 36 g
Bílkoviny: 3,4 g
Sůl: 0,82 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.