Zigmundo popcorn na konferenci Sámošce Košice.

 

Na východ to nemáme až tak na skok, proto jsme uvítali možnost prezentovat náš produkt na každoroční konferenci v Košicích. 

 
 

 Věděli jsme, že na tuto napůl konferenci, napůl malou výstavu, se chystají desítky regionálních obchodníků. Co jsme brali jako výbornou příležitost se s nimi na jednom místě popovídat a získat zpětnou vazbu. Proto jsme také akceptovali nabídku stát se bronzovým partnerem konference. V podstatě jsme se setkali se všemi osobami v daných společnostech, které mají co říci k sortimentu v jejich prodejnách. Jako vždy - prudce bodoval Original Caramel Popcorn a navázali jsme i konkrétní obchodní kontakty. Věříme tedy, že už ve velmi krátké době budou naše produkty dostupné minimálně v Košicích.

 

Na výstavě přednášelo několik zajímavých řečníků, jako napr.bývalý slovenský ministr Ivan Mikloš, ale mě nejvíce zaujaly přednášky ohledně trendů nákupního chování spotřebitelů. Tyto jen potvrdily fakt, že stále větší množství zákazníků si ověřuje původ výrobku a jeho složení. I proto jsme velmi rádi, že jsme od začátku vsadili na vlastní výrobu, vlastní značku a poctivé suroviny.

 

 

Peter

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení